Apiterapie

Úvodem

Apiterapie znamená doslova léčba včelami. Je možné se léčit propolisovou tinkturou, včelím jedem, užíváním mateří kašičky, užívat pyl nasbíraný včelami nebo absolvovat medové masáže.

My jsme se inspirovali ve Slovinsku a nabízíme léčbu úlovým vzduchem. Vdechováním vzduchu, které včely produkují v úlu, umožňuje pročištění nejen plic, ale celého organismu. Teplé výpary nektaru, pylu a  propolisu pronikají do plicních sklípků a čistí tak organismus.

Jak apiterapie úlovým vzduchem funguje, vidí včelaři v úlech. Zatímco v teple a vlhku běžně bují plísně, v úlu to voní a žádnou plíseň není možné najít. Atmosféra v úlu vytváří anitiseptické prostředí, ve kterém bakterie ani paraziti nemohou přežít. Když tento vzduch vdechujeme, působí proti zánětům, léčí bez chemie.

Ze zkušenosti víme, že se včelaři dožívají vysokého věku v dobré kondici. Oni si neplatí apiterapii. Jejich koníček jim umožňuje neustále se naklánět nad úly a přirozeně tak vdechovat úlový vzduch.

Využijte apidomečku a omezte své problémy s bronchitidami a infekcemi dýchacích cest obecně.

Jak na to s námi ?

Ceník využívání apidomku je jednoduchý. Za 60ti minutové jednorázové využítí zaplatíte 100 Kč, pokud si ale předplatíte více než 4 terapie, cena klesá na 50 Kč za jednu terapii. V Mléčném baru ZAMBAR je možné si rezervovat termíny a předplatit si Apidomek.